DZIEŃ DOBRY - WAŻNA INFORMACJA !

JEDZIEMY DO WŁOCH PO KAWOWE INSPIRACJE I PO CHWILĘ ODPOCZYNKU. 

ZAMÓWIENIA BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ PO POWROCIE tj. PO 1 listopada 2019 ROKU. 

DO ZOBACZENIA I USŁYSZENIA PO POWROCIE!

POZDRAWIAMY.

EKIPA SKLEPU VIACAFFE.PL

RCR

Nie ma żadnych produktów
RCR

Firma RCR powstała w 1967 roku w wyniku połączenia dwóch hut szkła zdobionego. Siedziba firmy znajduje się w Colle di Val d'Elsa, w samym sercu Toskanii, które uważane jest za zagłębie kryształowe Europy. RCR jest jedną z najważniejszych firm produkujących szkło we Włoszech i symbolem włoskiego stylu. Włoska firma RCR jest obecna w 80 krajach na świecie i posiada 15% udziałów w światowej produkcji kryształów.

RCR jest "zieloną firmą, która szanuje środowisko. Koncentruje swoje wysiłki badawcze, naukowe i techniczne na zrównoważonym rozwóju i kwestiach ochrony środowiska. O samego początku działania firmy ważna była również innowacja technologiczna i jakość. RCR wprowadziło w 1973 elektryczny piec do topienia a w 1975 pierwszą zautomatyzowaną linię do produkcji. Sukcesem RCR było opatentowanie szkła krystalicznego, bezołowiowego LUXION®.

Do produkcji szkła krystalicznego LUXION® RCR skorzystało z najbardziej nowoczesnej technologii, która pozwala uzyskać najlepszą jakość przy najmniejszym wpływie na środowisko. Tylko najczystsze surowce wykorzystywane są do produkcji Luxion® dlatego też materiał ma unikalną przejrzystości i przepuszczalność światła. Współczynnik załamania światła szkła krystalicznego LUXION® jest bardzo zbliżony do kryształów. Korzyści dla użytkownika jest również taka, że szkło krystaliczne jest bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i mycie w zmywarkach. Produkty wykonane ze szkła krystalicznego Luxion® mają dodatkowo wysoką odporność na hydrolizę (3rdklasy) zgodnie z DIN 12111, podobną do ołowiowego i dlatego też są odporne na wilgoć.

Jednym z produktów firmy RCR są filiżanki do espresso FUSION o pięknym włoskim stylu i idealne do nowoczesnego wnętrza. Filiżanki FUSION podkreślą niezwykłość włoskiego espresso.

Opracowano na podstawie informacji na oficjalnej stronie firmy RCR.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofetrą filiżanek http://viacaffe.pl/48-filizanki