KIMBO

Nie ma żadnych produktów
KIMBO

 

Kimbo obok Caffe Kosenależy do palarni kawy grupy Cafe do Brasil. Marka Cafe do Brasil została założona w latach pięćdziesiątych w Neapolu i specjalizuje się w paleniu i sprzedaży kawy do barów i odbiorców indywidualnych we Włoszech i na świecie.

Kimbo to firma założona przez trzech braci Rubino w 1963 roku. Sama nazwa Kimbo ma przywodzić na myśl egzotyczne krainy, z których pochodzą ziarna sprowadzanej przez nich kawy. Kawa Kimbo to neapolitańska tradycja palenia kawy, z której firma jest bardzo dumna.

Kimbo w 1994 roku zajęło drugie miejsce w sektorze detalicznym włoskiego rynku pakowanej kawy i tak jest do dzisiaj.

Sukces jaki odnosi firma Kimbo ściśle związany jest z wiernością tradycji i doskonałej jakości, ale także z inwestycjami w infrastrukturę. Dowodem jest stworzenie Melito di Napoli, które obejmuje 40.000 metrów kwadratowych. Tu znajduje się między innymi produkcja, która odbywa się pod ścisłą kontrolą jakościową oraz z zachowaniem najwyższych standardów związanych z polityką ochrony środowiska.

Kimbo jest cenioną marką wśród włoskich palarni kaw. Doceniana jest wysoka jakość ziaren kawy, ich niebanalny smak i intensywny aromat.

Opracowano na podstwie oficjalnej strony pararni KIMBO.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofetrą kawy w saszetkach KIMBO http://viacaffe.pl/51-kimbo