DZIEŃ DOBRY - WAŻNA INFORMACJA !

JEDZIEMY DO WŁOCH PO KAWOWE INSPIRACJE I PO CHWILĘ ODPOCZYNKU. 

ZAMÓWIENIA BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ PO POWROCIE tj. PO 1 listopada 2019 ROKU. 

DO ZOBACZENIA I USŁYSZENIA PO POWROCIE!

POZDRAWIAMY.

EKIPA SKLEPU VIACAFFE.PL

Gimoka

Nie ma żadnych produktów
Gimoka

Gimoka to kawa, która znalazła się w naszej ofercie włoskich kaw, by każdy mógł znaleźć kawę idealnie dopasowaną do swojego gustu, posiada. Kawa ziarnista Gimoka reprezentowana jest przez Gimoka Gran Festa Oro oraz Gimoka Bar Rosso.

Początki działalności firmy Gimoka związane są Ivanem Padelli, który odziedziczył małą palarnię kawy w Lecco, nad jeziorem Como. W 1982 Gimoka rozpoczęła działalność w Lecco, gdzie palona była kawa przeznaczona do automatów i na rynek krajowy. Gimoka w 1987 roku przeniosła się do Andalo Valtellino w regionie Lombardii. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było w 1997 przejęcie firmy działającej w kanale HoReCa (bary, hotele, restauracje, catering). Następnie, dynamicznie rozwijająca się firma Gimoka, nabywa w 2010 palarnię kawy AMBROSIANA.

Obecnie grupa Galaxy Gimoka skupia palarnie kawy oraz firmy, których podstawowa działalność związana jest z kawą. Dzięki tak intensywnemu rozwojowi Gimoka zaliczana jest do znaczących firm na ryku włoskim.

Kawa ziarnista i mielona Gimoka, jej jakość i smak, doceniana jest przez wielu smakoszy tego aromatycznego napoju. Dziennie wypijanych jest 16 milionów filiżanek kawy Gimoka. Połowę sprzedaży Gimoki stanowi kawa mielona, 30% to kawa ziarnista, 15% kapsułki a 5% kawa rozpuszczalna. Kawa Gimoka doceniana jest głównie przez amatorów kawy w domowym zaciszu (50% sprzedaży). Jedna piąta sprzedanej kawy marki Gimoka trafia do barów a 30% to kawa, którą możemy znaleźć w dużych automatach.

Tekst opracowano na podstawie informacji zawartych na oficjalnej stronie firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofetrą kawy ziarnistej Gimoka http://viacaffe.pl/19-kawa-gimoka