DZIEŃ DOBRY - WAŻNA INFORMACJA !

JEDZIEMY DO WŁOCH PO KAWOWE INSPIRACJE I PO CHWILĘ ODPOCZYNKU. 

ZAMÓWIENIA BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ PO POWROCIE tj. PO 1 listopada 2019 ROKU. 

DO ZOBACZENIA I USŁYSZENIA PO POWROCIE!

POZDRAWIAMY.

EKIPA SKLEPU VIACAFFE.PL

Bristot

Nie ma żadnych produktów
Bristot

Kawa ziarnista i mielona marki Bristot to włoska kawa, za którą stoi stuletnie doświadczenie producenta. Firma Bristot została założona w 1919 roku przez Domenico Bristota. W młodości mieszkał on w Wiedniu, gdzie został zarażony miłością do kawy i zdobył doświadczenie w tamtejszej palarni. Po powrocie do Włoch pracował nad stworzeniem najwyższej jakości mieszanki kawy, z której będzie można zaparzyć doskonałe włoskie espresso. Dlatego też starannie wybierał najlepsze surowe ziarna prosto od plantatorów, stosował nowoczesne technologie do wypalania ziaren. Dziś Bristot również czerpie z innowacyjnych technologii, ale zgodnie z tradycją nadal najważniejsza jest pasja do kawy.

Caffè Bristot jest wiodącą marką PROCAFFE S.A. Centrala firmy znajduje się w Belluno w Dolomitach. Bristot jest jedną z wiodących palarni kawy we Włoszech. Kawa ziarnista i mielona PROCAFFE S.A eksportowana jest do ponad 50 krajów na całym świecie, od Europy do Azji, z Afryki do USA.

Bristot Caffè i słynne włoskie JEANS GAS Marka były już po raz drugi obecne na 87 edycji prestiżowego wydarzenia "Pitti Immagine Uomo 2015" we Florencji.

Sklep z kawą VIACAFFE uwzględniając gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy kawy posiada w sprzedaży kawę marki Bristot. Kawa ziarnista i mielona Bristot to nowoczesność, która poparta jest stuletnim doświadczeniem i pasją.
Tekst opracowano na podstawie informacji zawartych na oficjalnej stronie firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofetrą kawy ziarnistej Bristot http://viacaffe.pl/12-kawa-bristot oraz kawy mielonej http://viacaffe.pl/12-kawa-bristot