DZIEŃ DOBRY - WAŻNA INFORMACJA !

JEDZIEMY DO WŁOCH PO KAWOWE INSPIRACJE I PO CHWILĘ ODPOCZYNKU. 

ZAMÓWIENIA BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ PO POWROCIE tj. PO 1 listopada 2019 ROKU. 

DO ZOBACZENIA I USŁYSZENIA PO POWROCIE!

POZDRAWIAMY.

EKIPA SKLEPU VIACAFFE.PL

Caffe Vergnano

Nie ma żadnych produktów
Caffe Vergnano

Caffe Vergnano to włoska firma bardzo dumna ze swej długoletniej tradycji. Datę powstania firmy można znaleźć w logo firmy na każdym produkcie. Kawa ziarnista czy kawa mielona również opatrzone są rokiem 1882. Wówczas to Domenico Vergnano zapoczątkował istnienie firmy Caffe Vergnano otwierając mały sklep z kawą w Chieri.

Firma szybko się rozwija, powstaje palarnia kawy a już w latach 30-tych Caffe Vergnano zakupuje plantacje kawy w Kenii. Czterdzieści lat później wybudowana zostaje nowa siedziba Vergnano w Santenie. W latach 90-tych następuje połączenie Caffe Vergnano z Casa del Caffe w Turynie. Pozwoliło to firmie rozwinąć się na rynku dostawców HORECA w Piedmoncie.

Caffe Vergnano nadal jest rodzinną firmą kierowaną przez wnuki założyciela palarni. Vergnano jest obecnie jedną z najbardziej prestiżowych palarni kawy we Włoszech i wciąż intensywnie się rozwija.

Kawa ziarnista i mielona Caffe Vergnano to produkty najwyższej jakości. Firma z ponad 130-letnim doświadczeniem dobrze wie, że tylko kawa spełniająca najwyższe normy jakościowe będzie posiadała smak i aromat odpowiadający gustom największych koneserów tego czarnego naparu.

Vergnano kontroluje wszystkie etapy produkcji zachowując standardy HACCAP, a w 2000 roku dodatkowo wdrożyła własny wewnętrzny system kontroli. Rok wcześniej uzyskała także certyfikat jakości ISO 14001.

Kawa ziarnista i mielona Caffe Vergnano, dzięki jakości i niepowtarzalnemu smakowi, cieszy kawoszy już w 60 krajach. Sklep z kawą Via Caffe także zaprasza do spróbowania kawy marki Vergnano. Dostępna jest zarówno kwa ziarnista jak i kawa mielona.
Tekst opracowano na podstawie informacji zawartych na oficjalnej stronie firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofetrą kawy ziarnistej Vergnano http://viacaffe.pl/13-kawa-vergano oraz kawy mielonej http://viacaffe.pl/22-kawa-cafe-vergnano