Caffe Vergnano

Nie ma żadnych produktów
Caffe Vergnano

Caffe Vergnano to włoska firma bardzo dumna ze swej długoletniej tradycji. Datę powstania firmy można znaleźć w logo firmy na każdym produkcie. Kawa ziarnista czy kawa mielona również opatrzone są rokiem 1882. Wówczas to Domenico Vergnano zapoczątkował istnienie firmy Caffe Vergnano otwierając mały sklep z kawą w Chieri.

Firma szybko się rozwija, powstaje palarnia kawy a już w latach 30-tych Caffe Vergnano zakupuje plantacje kawy w Kenii. Czterdzieści lat później wybudowana zostaje nowa siedziba Vergnano w Santenie. W latach 90-tych następuje połączenie Caffe Vergnano z Casa del Caffe w Turynie. Pozwoliło to firmie rozwinąć się na rynku dostawców HORECA w Piedmoncie.

Caffe Vergnano nadal jest rodzinną firmą kierowaną przez wnuki założyciela palarni. Vergnano jest obecnie jedną z najbardziej prestiżowych palarni kawy we Włoszech i wciąż intensywnie się rozwija.

Kawa ziarnista i mielona Caffe Vergnano to produkty najwyższej jakości. Firma z ponad 130-letnim doświadczeniem dobrze wie, że tylko kawa spełniająca najwyższe normy jakościowe będzie posiadała smak i aromat odpowiadający gustom największych koneserów tego czarnego naparu.

Vergnano kontroluje wszystkie etapy produkcji zachowując standardy HACCAP, a w 2000 roku dodatkowo wdrożyła własny wewnętrzny system kontroli. Rok wcześniej uzyskała także certyfikat jakości ISO 14001.

Kawa ziarnista i mielona Caffe Vergnano, dzięki jakości i niepowtarzalnemu smakowi, cieszy kawoszy już w 60 krajach. Sklep z kawą Via Caffe także zaprasza do spróbowania kawy marki Vergnano. Dostępna jest zarówno kwa ziarnista jak i kawa mielona.
Tekst opracowano na podstawie informacji zawartych na oficjalnej stronie firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofetrą kawy ziarnistej Vergnano http://viacaffe.pl/13-kawa-vergano oraz kawy mielonej http://viacaffe.pl/22-kawa-cafe-vergnano