DZIEŃ DOBRY - WAŻNA INFORMACJA !

JEDZIEMY DO WŁOCH PO KAWOWE INSPIRACJE I PO CHWILĘ ODPOCZYNKU. 

ZAMÓWIENIA BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ PO POWROCIE tj. PO 1 listopada 2019 ROKU. 

DO ZOBACZENIA I USŁYSZENIA PO POWROCIE!

POZDRAWIAMY.

EKIPA SKLEPU VIACAFFE.PL

Segafredo

Nie ma żadnych produktów
Segafredo

Kawa Segafredo Zanetti to kawa ziarnista i kawa mielona produkowana przez włoską firmę Segafredo Zanetti należącą do holdingu Massimo Segafredo Beverage Group (MSBG). Firma działa od 1973 roku i ma swoją siedzibę w okolicach Bolonii we Włoszech. 

Kawa Segafredo szybko zdobywa rynek włoski i światowy. Rozpowszechniana jest między innymi dzięki dynamicznie powstającym kawiarniom serwującym esencjonalne espresso Segafredo Zanetti. Pierwsza taka kawiarnia została otworzona w 1988 roku w Paryżu. Dziś każdy firmowy lokal Segafredo Zanetti serwuje tradycyjne włoskie espresso najwyższej jakości w unikalnej włoskiej atmosferze.

Bogate doświadczenie Segafredo połączone z pasją do kawy zaowocowało otworzeniem Akademi Segafredo. Jest to cykl szkoleń, w którym objaśniane są zasady przygotowywania prawdziwej włoskiej kawy według przewodnika Segafredo 5M. Dotyczą one mieszanki kawy, młynka, ekspresu, techniki i misji. Sztuką jest przecież przyrządzenie kremowego włoskiego espresso.

Od wielu lat marka Segafredo reklamuje się na samochodach Formuły 1. Pod koniec stycznia 2015 roku, na stronach holdingu Segafredo można było zobaczyć pierwsze oficjalne zdjęcie McLaren-Honda Mp4-30 Alonso i Buttona. W poprzednich latach samochody sponsorowane przez Segafredo wygrały 14 wyścigów. W 1994 roku Williams, sponsorowany przez Segafredo, zdobył tytuł mistrza świata konstruktorów.

Kawa ziarnista i kawa mielona Segafredo Zanetti urzeka swym smakiem i aromatem mieszkańców już ponad dwudziestu krajów. Rozpoznawalna jest przede wszystkim dzięki intensywnemu aromatowi i gęstemu, mocnemu naparowi kawy.

Sklep z kawą VIACAFFE oferuje kawy Segafredo prosto z bardzo wymagającego rynku włoskiego. Kawa ziarnista Segafredo Intermezo i kawa Segafredo Espresso będą idealne dla osób uwielbiających intensywny zapach świeżo zaparzonej kawy i ceniących sobie bogate body kawy. Kawa mielona Segafredo Moka ucieszy osoby lubiące kawę parzoną „po polsku” czy w kafetierce.

 Tekst opracowano na podstawie informacji zawartych na oficjalnej stronie firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofetrą kawy ziarnistej Segafredo http://viacaffe.pl/10-kawa-segafredo  oraz kawy mielonej http://viacaffe.pl/16-kawa-segafredo