DZIEŃ DOBRY - WAŻNA INFORMACJA !

JEDZIEMY DO WŁOCH PO KAWOWE INSPIRACJE I PO CHWILĘ ODPOCZYNKU. 

ZAMÓWIENIA BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ PO POWROCIE tj. PO 1 listopada 2019 ROKU. 

DO ZOBACZENIA I USŁYSZENIA PO POWROCIE!

POZDRAWIAMY.

EKIPA SKLEPU VIACAFFE.PL

Pellini

Nie ma żadnych produktów
Pellini

Kawa Pellini Top oraz kawa Pellini Espresso Bar Vivace to wiodące marki włoskiej firmy Pellini Caffe S.A. Pellini rozpoczęła swoją działalność w Weronie w roku 1922 od produkcji ziół leczniczych.

Kawa Pellini ziarnista stała się jednak bardzo ważną gałęzią działalności firmy Pellini i dlatego w 1947 roku firma przebranżowiła się w palarnię kawy. Pod względem wielkości Pellini jest już piątą palarnią kawy na rynku włoskim. Kawa Pellini, zarówno ziarnista jak i kawa mielona są produkowane w ilości dwunastu milionów kilogramów rocznie. Pellini Caffe S.A. posiada pięć tysięcy punktów sprzedaży, które rozmieszczone są w trzydziestu krajach.

Pellini posiada obecnie nową siedzibę w Bussolengo VR, niedaleko Werony zajmując ogólnie powierzchnię 30.000 m2. Hale produkcyjne zajmują aż 8000 m2. Cały proces produkcji kawy jest w pełni zautomatyzowany, począwszy od magazynowania surowca do uzyskania produktu końcowego. Wysokiej jakości i trwale zapakowana kawa ziarnista i mielona marki Pellini jest rozdystrybuowana po całym świecie.

Kawa Pellini ziarnista i mielona to kawa sektora premium. Posiada wyszukany smak i niepowtarzalny aromat. Stała wysoka jakość kawy zapewniana jest przez ścisłe kontrolowanie każdego etapu produkcji kawy. Firma Pellini wykorzystuje test panelowy, który jest restrykcyjną metodą analizowania produktu przez cały cykl produkcyjny.Pierwszym etapem jest selekcjonowanie plantacji kawy, a następnie ścisła kontrola ziaren kawy bezpośrednio w kraju producenta. Następnie kawa ziarnista jest wypalana odpowiednią techniką, różną dla każdej marki Pellini. Ostatnim etapem jest testowanie pakowanej kawy ziarnistej i mielonej przez zespół ekspertów celem zapewnienia najwyższej jakości i smaku. Kawa Pellini to najwyższa jakość. 

Kawa Pellini to symfonia smaków i harmonia aromatów, która zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta „kawoszy”.

Sklep z kawą Via Caffe posiada w swej ofercie najlepsze włoskie kawy, dlatego też znajdziecie Państwo u nas kawy marki Pellini. Kawa ziarnista i kawa mielona Pellini są w ciągłej sprzedaży.

 Tekst opracowano na podstawie informacji zawartych na oficjalnej stronie firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kawy ziarnistej Pellini http://viacaffe.pl/11-kawa-pellini oraz kawy mielonej http://viacaffe.pl/17-kawa-pellini